Gabinety do wynajęcia Warszawa

Wynajem gabinetów na sesje indywidualne i sal na warsztaty, Warszawa-Mokotów.

Doskonałe miejsce na coaching, doradztwo, sesje terapeutyczne, relaksacyjne i warsztaty.

Dysponujemy biurami w dwóch sąsiadujących lokalizacjach:

Biuro do wynajęcia ul. Narbutta

W biurze na Narbutta oferujemy przestrzeń na warsztaty do 15 osób. Grupa do wyłącznej dyspozycji ma całe biuro, a w nim: salę warsztatową, 2 gabinety i aneks kuchenny z wyposażeniem.

Gabinety ul. Wiśniowa

To biuro z recepcją, w którym oferujemy 3 gabinety na sesje indywidualne, 1 gabinet do pracy do 6 osób i aneks kuchenny z wyposażeniem.

Jakie gabinety do wynajęcia możemy zaoferować?

Niezależnie od tego, czy jesteś psychologiem czy szukasz kameralnego miejsca do przeprowadzenia spotkania relaksacyjnego, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. Strefa Wzrostu to wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Warszawy, które może zaoferować nie tylko nowoczesne przestrzenie do organizacji szkoleń, ale także wynajem sal na sesje terapeutyczne.

W zakres naszej oferty wchodzą gabinety na godziny mieszczące się przy ul. Wiśniowej 48/11, które doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku spotkań indywidualnych, jak i do pracy dla grup liczących maksymalnie sześć osób. Mogą one stanowić idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowych pomieszczeń do organizacji sesji doradczych, coachingowych, relaksacyjnych itp. Osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty przygotowanej przez Strefę Wzrostu, uzyskają do dyspozycji nie tylko nowoczesny gabinet terapeutyczny. Mogą również liczyć na dostęp do aneksu kuchennego, łazienki oraz szybkiego, bezprzewodowego łącza internetowego.

 

Czym wyróżniają się nasze sale i gabinety do wynajęcia?

Każda udostępniana przez nas sala do wynajęcia dla psychologa, czy terapeuty, cechuje się przede wszystkim wyjątkową funkcjonalnością, ponieważ została zaprojektowana z myślą o sesjach oraz warsztatach grupowych. Wnętrza pomieszczeń zapewniają spokojną i kameralną atmosferę, która jest niezbędna do przeprowadzenia spotkania terapeutycznego, relaksacyjnego czy doradczego. W wyposażeniu naszych sal można znaleźć między innymi stolik, biblioteczkę oraz wygodne fotele, zapewniające w pełni komfortową pracę z klientem. Nasze pomieszczenia zostały przystosowane nie tylko do pracy indywidualnej, ale także rodzinnej oraz grupowej.

Wynajem gabinetu na godziny w Strefie Wzrostu może stanowić ciekawą propozycję dla wszystkich osób poszukujących komfortowych wnętrz przeznaczonych zarówno na sesje indywidualne, jak i zajęcia grupowe do maksymalnie sześciu osób. Jesteśmy przekonani, że nasze przestrzenie z całą pewnością spotkają się z zadowoleniem Państwa klientów.